Nordica SPEEDMACHINE J 4 22/23


Nordica SPEEDMACHINE J 4 22/23

Nordica Speedmachine J4 jsou výkonnostní dětské lyžařské boty se čtyřmi přezkami pro mladé nadějné talenty, které nabízejí jedinečnou kombinaci komfortu a výkonu. Díky zcela novému designu bylo možné snížit hmotnost a zároveň nabídne ještě lepší ovládání lyží. Pro zvýšení sebejistoty a usnadnění zatáčení jsou boty Speedmachine J4 vytvarovány v neutrálním postoji, který zlepšuje stabilitu a rozvoj techniky mladých lyžařů. Čtyři přezky s mikro doladěním poskytují spolehlivou oporu a zároveň umožňují snadné nazouvání a vyzouvání boty.
Flex index 55 umožní malým lyžařům dělat rychlé pokroky v jejich technice díky lepší odezvě přenosu sil a přitom je nezastaví nedostatek pohodlí, které potřebují na celodenní lyžování.

3D Scan nohou

Při nákupu lyžařských bot u nás analýza chodidla a nohou na nejmodernějším 3D Scanneru Sidas!

3D Scanner přesně změří vaše nohy a vytvoří jejich 3D model. Díky tlakové desce určí typ klenby chodidla a rozložení váhy na chodidle. Systém následně doporučí vhodné modely lyžařských bot z databáze většiny značek na trhu a ukáže problematická místa v botě pro případný bootfitting.

Při nákupu bot je základní scan nohou u nás zdarma, když si boty nekoupíte, stojí tato služba 290 Kč.Více o službě.


Technické parametry a specifikace:

Technologie:

HIGH TRACTION SOLE 5355

TRIAX

EASY ENTRY Soft Flap

Full Alu Micro Adjustment buckles

GRIPWALK Option

Lyze-radotin.cz

Nordica Speedmachine J 4 - black/anthracite/red 210

3990,0 Kč

Kola-radotin.cz

Nordica Speedmachine J 4 - black/anthracite/red 210

3990,0 Kč